“Олександрія” вперше в цьому сезоні перемогла кропивницьку “Зірку”

07.05.2018 00:00:000 переглядівАвтор: admin
/news/20848-oleksandriya-vpershe-v-comu-sezoni-peremogla-kropivnicku-zirku

У неділю, 6 травня, “Олександрія” на домашній арені здолала кропивницьку “Зірку” з рахунком 1:0. Три попередні зустрічі команд в цьому сезоні завершилися безгольовими нічиїми.

До обласного футбольного дербі готувалися заздалегідь не лише футболісти. Перед грою клубний магазин ФК “Олександрія” провів конкурси з призами для дітей, а військовий оркестр Гвардійської авіаційної бази Національної гвардії України давав концерт на майданчику перед стадіоном. Загалом на стадіон “Ніка” прийшли 1850 глядачів.

Обидві команди розпочали матч активно, постійно обмінюючись атаками. Декілька разів ворота своїх команд рятували голкіпери – Юрій Паньків та Євген Паст. Відкрити рахунок на 37-ій хвилині вдалося Андрієві Запорожану після розіграної комбінації.

У другому таймі “Олександрія” намагалася збільшити гольову перевагу, а “Зірка” кидала всі сили на те, щоб відігратися. Однак гол Андрія Запорожана залишився єдиним у цьому матчі. “Олександрія” перервала серію нічиїх в зустрічах із “Зіркою” і гарантувала собі місце в елітному ешелоні чемпіонату. Найближчий суперник – “Олімпік” – відстає на три пункти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.