Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський військовий комісар: Цього року ще не оформлювали кримінальні справи - чекаємо, що призовники одумаються

Олександрійський військовий комісар: Цього року ще не оформлювали кримінальні справи - чекаємо, що призовники одумаються

В Олександрії поки що не розпочато жодного кримінального провадження проти юнаків, які ухиляються від строкової служби. Їм дали час до кінця весняного призову, щоб самостійно з'явитися до військкомату.

Про це журналістам "Олександрійських новин" розповів комісар Олександрійського об’єднаного військкомату, підполковник Олександр Балабуха.

"Навесні цього року ми ще не оформлювали кримінальних справ. Я чекаю, що люди одумаються, зрозуміють, що за це передбачена кримінальна відповідальність, і до кінця призову з'являться. Якщо до кінця травня вони не прийдуть до військового комісаріату, ці кримінальні справи будуть порушені", - наголосив комісар.

За його словами, в Олександрії є більше 10 чоловік, яким за результатами весняного призову може загрожувати кримінальне переслідування. Вони пройшли всі необхідні комісії, отримали повістку на відправу до армії - і не з'явилися.

Водночас Олександр Балабуха відзначив, що в останні роки ситуація з призовом в Олександрії покращується. Юнаки більш відповідально ставляться до військового обов'язку, однак є й ті, хто сподівається "перечекати" призов.

"У призовників є хибна думка: якщо повістку не отримав, то у військовий комісаріат можна не приходити. Але за законом, призовник все одно зобов'язаний з'явитися", - додав комісар. Повістки потрібні, щоб організувати призовну кампанію й уникнути черг на дільницях.

Із закликом не боятися військкомату до олександрійських юнаків та їхніх батьків звернувся заступник обласного військового комісара Андрій Лисенко, який прибув сьогодні до Олександрії для покращення роботи з призовниками: "Хочу наголосити: діти в зону бойових дій не потрапляють. Вони перебувають на повному забезпеченні держави і отримують одяг, харчування і проживання. Також за тими, хто працює, на час служби зберігається місце роботи і середня зарплата". Головною ж причиною ухиляння від служби Лисенко вважає небажання змінювати звичний спосіб життя.


Як повідомлялося, 10 квітня з Олександрії відправили перших новобранців весняного призову.

Фото: "Олександрійські новини"

0    2224     04.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!