Новини

на попередню сторiнку

У Головківці відродили ФК "УкрАгроКом". Його очолив син голови Кіровоградської ОДА

У Головківці відродили ФК

Аматорський футбольний клуб "УкрАгроКом" відновив свою роботу в селі Головківка на Олександрійщині. Команда зосередиться на виступах у чемпіонаті Олександрійського району.

Про це в інтерв'ю виданню Footboom розповів спортивний директор команди Іван Кузьменко - син голови Кіровоградської облдержадміністрації Сергія Кузьменка.

Футбольний клуб відродили на початку 2018 року. "За це велика подяка справжнім фанатам народної гри - президенту ФК "УкрАгроКом" Анатолію Кузьменку, керівнику Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадиму Коюденку, приватному підприємцю Євгенію Кочерзі, - зазначив Іван Кузьменко. - Тепер ця команда сконцентрує свої виступи у чемпіонаті Олександрійського району".

Більшість футболістів нової команди - це вихованці олександрійського футболу. "Багато хто з них раніше вже виступав за "Шляховик". Є також хлопці з інших регіонів", - додав він. У кадровому плані спортивний директор планує співпрацювати з "Олександрією".

У цьому футбольному сезоні "УкрАгроКом"візьме участь у чемпіонаті Кіровоградської області, що стартує 5-6 травня, та у Кубку України серед аматорів - у серпні. "В обласному чемпіонаті перед командою поставлене завдання - завоювати чемпіонський титул. У Кубку України намагатимемось пройти якомога далі", - запевнив Кузьменко. У майбутньому команда сподівається повернутися на професійний рівень.


Домашня арена "УкрАгроКому" - стадіон "ГОЛовківський" на 720 глядачів. Він відповідає критеріям ПФЛ Другої ліги України.

ФК "УкрАгроКом" було засновано в 2008 році за ініціативи керівництва групи-компаній "УкрАгроКом". Після завершення сезону 2013/2014 ФК "УкрАгроКом" був об’єднаний з ПФК "Олександрія", у результаті чого виник ФК "Олександрія".

Фото: з сайту Footboom.com

0    2268     03.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!