Новини

на попередню сторiнку

Двадцять жителів Кіровоградщини добровільно здали зброю й уникли відповідальності

Двадцять жителів Кіровоградщини добровільно здали зброю й уникли відповідальності

Завдяки добровільній здачі правоохоронцям Кіровоградської області незареєстрованої зброї та боєприпасів, від кримінальної відповідальності звільнено 22 громадянина.

Про це повідомили в прес-службі поліції області сьогодні, 3 травня.

З 1 по 30 квітня на території Кіровоградської області відбувся місячник добровільної здачі зброї, спецзасобів, вибухівки та боєприпасів. За цей час громадяни добровільно здали до відділів та відділень поліції області 191 одиницю зброї.

Найчастіше жителі Кіровоградщини приносили до поліції вже зареєстровані мисливські рушниці, які стали непридатними до використання, - 122 одиниці. Крім цього, громадяни здали 52 мисливські гладкоствольні рушниці, два карабіна Мосіна армійських зразків, дві малокаліберні гвинтівки та 6 одиниць холодної зброї, що раніше в органах поліції зареєстровані не були.

"Також громадяни добровільно здали до територіальних підрозділів понад 180 набоїв до зброї армійських зразків, більше 20 набоїв до мисливської нарізної зброї, 45 патронів до спецзасобів, 6 гранат та 6 засобів ініціювання", - додають правоохоронці.


Як стало відомо, у квітні в Олександрії вилучили арсенал вибухівки та набоїв.

Фото: сектор комунікації поліції Кіровоградської області

0    925     03.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!