Новини

на попередню сторiнку

В олександрійській бібліотеці влаштували батл з брейк-дансу (Фото)

В олександрійській бібліотеці влаштували батл з брейк-дансу (Фото)

Перший танцювальний батл з брейк-дансу відбувся в Олександрійській бібліотеці для юнацтва в рамках проекту "Добродій". Дві юнацькі команди змагалися за звання найсильнішої в місті.

У танцювальному батлі, який відбувся 27 квітня, змагалися два відомих танцювальних колективи Олександрії, розповідають журналісти "Олександрійських новин". Свою майстерність показували команди "Inside Deep System" і "Dance Flight".

Хлопчики з колективу "Inside Deep System" виконували складні акробатичні трюки з брейк-дансу. А у команді "Dance Flight", де виступали і хлопці, і дівчата, зробили акцент на технічній стороні танцю. Оцінювало талант і майстерність виконання номерів журі у складі відомих місцевих тренерів та хореографів: керівника аматорського колективу "Alex Modern" Ольги Цапюк та керівника власної танцювальної студії "Viva Dance Sport Studio" Валерія Шохіна.

Змагання відбувалися у п'ять турів, під час яких учасники мали показати різні навички з брейк-дансу. Журі було складно визначитися з кращою командою. На їхній погляд, діти танцювали у різних стилях, до того ж в одній із команд були діти більш старшого віку, ніж в іншій.За результатами оцінювання перше місце виборола команда "Dance Flight", але тут на глядачів чекав несподіваний фінал. Керівник команди-переможця віддав свої нагороди команді-супернику - колективу "Inside Deep System". Богдан Мінченко зазначив, що саме ця команда танцювала справжній брейк-данс, і, взагалі, для них головне - участь, а не перемога.

Після оголошення переможців всі учасники отримали подарунки.


Фото: "Олександрійські новини"

0    983     02.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!