Новини

на попередню сторiнку

На місцевих виборах в Олександрійщині перемогли помірковані сили - ЗМІ

На місцевих виборах в Олександрійщині перемогли помірковані сили - ЗМІ

На місцевих виборах, що відбулися в Новопразькій та Приютівській об'єднаних громадах 29 квітня, більшість виборців підтримали представників поміркованих політичних сил та кандидатів із центристськими позиціями.

Такі висновки зробили журналісти газети "Городской курьер", проаналізувавши результати голосування в округах.

"Більшість виборців не довіряють крайній риториці і не дали голоси тим, хто спирався на гасла щось на зразок: "відберемо і поділимо", - відзначають журналісти. Наприклад, не спрацювала ставка кандидата Андрія Турського, який балотувався в 11 окрузі у Войнівці, на стратегію "сильної руки" і пост-більшовицькі гасла.

"Навіть скандал із побиттям активістів влітку на сходці у Войнівці та активна участь у цьому скандалі не допомогла "розкрутитись". Не допомогла і активна діяльність у районній раді. 13 голосів - ось і все, що має депутат районної ради та активіст "Опоблоку", - зазначається в публікації. - На рівні похибки були і спроби представників "Національного корпусу" отримати мандати депутатів".

Не пройшли до нових селищних рад і нинішні та екс-чиновники Олександрійської міськради. "Наприклад, олександрійська екс-очільниця управління освіти Віта Горенко, яка нині є заступником начальника управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради, отримала 3 голоси, тобто має довіру менше 1% виборців, - відзначають журналісти за підсумками голосування. - Володимир Безлюдько, який нині є заступником директора Олександрійського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а до цього багато років очолював юридичне управління Олександрійської міської ради, здобув підтримку 14 виборців".

Як повідомлялося, стали відомі імена всіх майбутніх депутатів Приютівської та Новопразької селищних рад.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1072     02.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!