Новини

на попередню сторiнку

Пожежні перевірки в Олександрії: ще одна лікарня опинилася під загрозою закриття

Пожежні перевірки в Олександрії: ще одна лікарня опинилася під загрозою закриття

Рятувальники продовжують підводити підсумки перевірок пожежної безпеки приватних та комунальних закладів в Олександрії. До переліку об'єктів з найбільшою кількістю порушень потрапили ще дві лікарні.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на опубліковані обласним Управлінням ДСНС сканкопії актів перевірок.

У другій порції актів опубліковані результати перевірок олександрійських медичних закладів та декількох магазинів: Міська лікарня № 3, наркологічний диспансер, Олександрійська ЦРЛ, торговельний центр "Гранд Плаза", магазин "Фуршет" та інші.

Найбільше порушень серед них фахівці виявили в Олександрійській центральній районній лікарні по вулиці Анатолія Кохана - 35 пунктів. Найбільш частими з них є такі: не оброблено засобами вогнезахисту дерев'яні конструкції в декількох будівлях; не обладнано окремі будівлі автоматичною пожежною сигналізацією; наявні проблеми з документацією.

Як ідеться на сайті Управління ДСНС в області, щодо Олександрійської ЦРЛ було подано позовну заяву до Кіровоградського окружного адміністративного суду про зупинення роботи (експлуатації) будівель. Як з'ясували "Олександрійські новини" в Олександрійському міськрайвідділі УДСНС, порушення фіксувалися ще минулого року. Заявлений позов може стосуватися саме їх.

На другому місці за кількістю порушень опинилася Міська лікарня №3. Тут фахівці нарахували 17 невідповідностей чинним вимогам: не оброблено дерев'яні конструкції; деякі приміщення не обладнано автоматичною пожежною сигналізацією; не проведені окремі перевірки і навчання персоналу.

У магазині "XL Market" рятувальники нарахували 12 порушень, які в основному стосуються документації.

Загалом, ті чи інші порушення фахівці виявили в кожному із закладів, результати перевірок в яких опубліковані на сайті.

Як повідомлялося, раніше Управління ДСНС в області повідомило результати перевірки Міської лікарні №1 в Олександрії, де виявили 44 різноманітні порушення. Щодо лікувального закладу подали позовну заяву про зупинення роботи будівель.

Фото: Кіровоградська ОДА

0    1422     02.05.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!