Новини

на попередню сторiнку

Місцеві вибори на Олександрійщині: перші результати явки на дільницях

Місцеві вибори на Олександрійщині: перші результати явки на дільницях

На дільниці 350551 у Навчально-виховному комплексі в селищі Нова Прага проголосували більше 10% виборців. На дільниці 350553 в Користівській ЗОШ у Приютівці явка нижча – близько 6%.

Виборча дільниця у Новій Празі відкрилася вчасно, і люди активно голосують вже з 8-ї години, інформують кореспонденти «Олександрійських новин».

Навчально-виховний комплекс розташовується біля ринку, тож люди голосують, паралельно роблячи закупи. Після відкриття дільниці активніше голосували старші жителі громади, але зараз зростає відсоток молоді. Загалом свої голоси за кандидатів вже віддали більше 120 виборців з близько тисячі.

Як відзначили у виборчій комісії, першим проголосував чоловік, що вважається добрим знаком. Голосування відбувається спокійно. За його ходом слідкують спостерігачі від кандидатів та громадських організацій. На виході з дільниці представники громадської організації «Передові правові ініціативи» проводять екзит-пол.


Виборча дільниця в НВК Нової Праги

Нижча явка наразі зафіксована на виборчій дільниці в Користівській школі в селищі Приютівка. Тут проголосували більше 60 виборців з понад тисячі. Голосування відбувається в робочому режимі. Порушень не зафіксовано. Паралельно результати голосування фіксують організатори екзит-полу.


Виборча дільниця в Користівській ЗОШ у Приютівці

Фото: «Олександрійські новини»

0    906     29.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!