Новини

на попередню сторiнку

СБУ закликала жителів Кіровоградщини бути пильними в найближчі дні

СБУ закликала жителів Кіровоградщини бути пильними в найближчі дні

Служба безпеки України закликала жителів Кіровоградської області зберігати пильність та дотримуватися заходів безпеки під час перебування у публічних місцях у святкові та вихідні дні. Громадян просять бути пильними та інформувати правоохоронців про залишені без нагляду підозрілі предмети або транспортні засоби.

Про це повідомили в прес-групі УСБУ в Кіровоградській області сьогодні, 27 квітня.

"Правоохоронні органи області працюють у тісному контакті між собою, спираючись на підтримку і розуміння мешканців Кіровоградщини. Охороняються і цілодобово патрулюються всі важливі об’єкти міста та місця масового скупчення людей", - відзначають у прес-службі.

СБУ просить звертати особливу увагу на тих осіб, поведінка яких викликає насторогу. "Вони можуть проявляти незрозумілий підвищений інтерес до об'єктів транспортної інфраструктури, місць масового перебування людей, підприємств, військових об'єктів, будівель органів влади та управління", - пояснюють у спецслужбі.

У разі виявлення зброї чи вибухових пристроїв, наявності даних про факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, а також фактів чи інформації про наміри здійснення сепаратистської та терористичної діяльності жителів Кіровоградщини просять повідомити про це до Управління СБУ в Кіровоградській області за номером цілодобової "гарячої лінії" (0522) 36-13-06 або на електронну пошту: usbu_kvg@ssu.gov.ua.

Інформацію, що надійде до Служби безпеки України, обіцяють обов'язково перевірити.

Фото: radiosvoboda.org

0    1718     27.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!