Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському суді розповіли, як працюватимуть під час виборів у Приютівській та Новопразькій ОТГ

В Олександрійському суді розповіли, як працюватимуть під час виборів у Приютівській та Новопразькій ОТГ

При проведенні 29 квітня перших виборів депутатів і селищних голів у Приютівській та Новопразькій об'єднаних громадах Олександрійський міськрайонний суд працюватиме за попереднім телефонним дзвінком.

Про це повідомили на офіційній сторінці суду 26 квітня.

Олександрійський міськрайонний суд працюватиме з 28 квітня по 30 квітня за попереднім телефонним повідомленням за телефоном: (096) 061-83-98, зазначають на сайті.

Суд буде розглядати адміністративні справи, що пов'язані з виборчим процесом:

  • оскарження рішень, дій чи бездіяльності дільничних виборчих комісій, дільничних комісій з референдуму, членів цих комісій;
  • уточнення списку виборців;
  • оскарження дій чи бездіяльності засобів масової інформації, інформаційних агентств, підприємств, установ, організацій, їх посадових та службових осіб, творчих працівників засобів масової інформації та інформаційних агентств, що порушують законодавство про вибори та референдум;
  • оскарження дій чи бездіяльності кандидата у депутати сільської, селищної ради, кандидатів на посаду сільського, селищного голови, їх довірених осіб.

Як відзначається на сайті суду, для розгляду справ встановлені чіткі строки.

- Суд вирішує адміністративні справи, визначені цією статтею, у дводенний строк після надходження позовної заяви. Адміністративні справи за позовними заявами, що надійшли до дня голосування, вирішуються судом у дводенний строк, але не пізніше ніж за дві години до початку голосування. Адміністративні справи за позовними заявами, що надійшли у день голосування, вирішуються судом до закінчення голосування. Адміністративні справи за позовними заявами, що надійшли у день голосування, але після закінчення голосування, вирішуються судом у дводенний строк після надходження позовної заяви (ч. 11 ст. 273 КАС України).

- Суд вирішує адміністративні справи щодо уточнення списку виборців у дводенний строк після надходження позовної заяви, але не пізніше ніж за два дні до дня голосування, а якщо позовна заява надійшла за два дні до дня голосування, – невідкладно (ч. 4 ст. 274 КАС України).

- Днем подання позовної заяви, апеляційної скарги є день їх надходження до відповідного суду. Строки подання позовних заяв і апеляційних скарг, встановлені у справах, визначених цією статтею, не може бути поновлено. Позовні заяви, апеляційні скарги, подані після закінчення цих строків, суд залишає без розгляду (ч. 5 ст. 270 КАС України).

- Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає судовому розгляду (ч. 3 ст. 371 КАС України).

Як повідомлялося, суд залишається без стаціонарного телефонного зв'язку, тому приймає дзвінки з мобільного. 

Нагадаємо, Олександрійський міськрайонний суд неодноразово брав участь у вирішенні суперечностей в процесі утворення Приютівської об'єднаної громади, роботи виборчої комісії при підготовці до виборів.    

Фото: Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області / Facebook

0    1333     27.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!