Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський виконком перестав бути доступним онлайн

Олександрійський виконком перестав бути доступним онлайн

Виконавчий комітет Олександрійської міськради припинив транслювати свої засіданні в Інтернеті.

Вже друге засідання поспіль, яке відбулося 26 квітня, трансляція на каналі в YouTube не проводиться, інформують "Олександрійські новини".

Трансляції засідань виконавчого комітету та депутатських комісій мерія анонсувала в грудні 2016 року. Вже через декілька місяців в квітні минулого року засідання постійних комісій припинили транслювати.

Тепер же, імовірно, мерія вирішила відмовитися і від прямих ефірів засідань виконавчого комітету. Зазначимо, що у "Стратегії сталого розвитку міста Олександрії до 2030 року" прямо передбачено наступне: "реалізація політики інформаційної відкритості влади на засадах сучасних інформаційних технологій" (розділ 4 "Інституційні механізми реалізації стратегії", с. 70).

Не виключено, що відмова від онлайн-трансляцій в Олександрії, яка прагне отримати статус смарт-міста, пов'язана із небажанням посадовців, аби їхні висловлювання під час обговорень питань були загальнодоступними і зберігалися в Інтернеті.


Після відсутності трансляції попереднього засідання виконавчого комітету в управлінні інформатизації міськради "Олександрійським новинам" не змогли нічого сказати про причини цього. Так само не змогли дати інформацію щодо того, чи відновлять трансляції. Начальник управління Інна Московченко пояснила лише, що трансляції засідань виконавчого комітету не прописані в статуті чи регламенті.    

Фото: ps3hax.net

0    880     26.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!