Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці відзначили річницю трагедії на ЧАЕС (Фото)

Олександрійці відзначили річницю трагедії на ЧАЕС (Фото)

Мітинг-реквієм з нагоди 32-ї річниці трагедії на Чорнобильській АЕС відбувся на Соборній площі Олександрії сьогодні, 26 квітня.

Біля пам'ятного знаку "Жертвам Чорнобиля" зібралися ліквідатори, представники міської влади й духовенства, військовослужбовці, учні, студенти та пересічні олександрійці, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Під час мітингу згадали, що олександрійці були серед перших ліквідаторів наслідків аварії. Це пожежники, військовослужбовці та представники інших професій, які з перших хвилин ризикували власним здоров'ям і життям для порятунку інших людей.

"Хочу побажати вам здоров'я, добробуту в сім'ях, щоб ми ще довго могли зустрічатися на цьому місці, просто в нашому місті, вітати одне одного і бажати здоров'я", - звернулася до присутніх голова міської громадської організації "Спілка "Інвалідів Чорнобиля" Людмила Комлєва.

На мітингу також виступили Єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, заступник командира військової частини 2269, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС полковник Юрій Криндач, колишній начальник другого державного пожежного загону, полковник внутрішньої служби у відставці, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС Володимир Рогоза.


Присутні вшанували пам’ять чорнобильців хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Після мітингу у залі музичної школи відбувся тематичний концерт.Фото: "Олександрійські новини"

0    934     26.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!