Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський виконком ухвалив рішення про реорганізацію трьох шкіл

Олександрійський виконком ухвалив рішення про реорганізацію трьох шкіл

Три олександрійські школи - гімназію імені Шевченка, школу №7 і спеціальну школу №4 -  реорганізують шляхом скорочення та приєднання до інших навчальних закладів.

Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету Олександрійської міськради сьогодні, 26 квітня. Щоб рішення набрало чинності, його мають підтримати депутати міськради.

Відповідно до рішення виконкому, Олександрійську гімназію імені Шевченка перетворять на Ліцей №1 імені Шевченка. Зміна типу передбачає закриття школи мистецтв при гімназії, її вчителям запропонують аналогічну роботу в інших закладах. Причиною такого рішення міська влада називає недостатнє фінансування галузі.

Школу №7 реформують у Початкову школу №1. Тут залишать початкову ланку і дитсадок, приєднавши ясла-садок №7 до Початкової школи №1. Учнів 5-9 класів та їхніх вчителів можуть перевести в ЗНЗ №10 з метою "оптимізації мережі діючих закладів освіти".

Спеціальну школу №4 в її нинішньому вигляді припинять і приєднають до школи №2, перевівши туди педагогів разом із класами. На її місці розмістять художню школу. Пояснюється це тим, що діти з особливими освітніми потребами, за новим законодавством, повинні навчатися у загальноосвітніх школах.

Як повідомлялося, ініціативи з реформи трьох міських шкіл озвучили 24 квітня на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті.

Фото: сайт Олександрійської гімназії імені Шевченка

0    1412     26.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!