Новини

на попередню сторiнку

Два олександрійські підприємства заборгували працівникам 2,8 мільйона гривень зарплати

Два олександрійські підприємства заборгували працівникам 2,8 мільйона гривень зарплати

Два підприємства - "Світловодське кар’єроуправління" (м. Олександрія) і "Завод "Автоштамп" (м. Олександрія) - потрапили до переліку найбільших боржників області із заробітної плати.

Відповідну інформацію повідомив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров під час засідання обласної комісії, передає прес-служба Кіровоградської ОДА.

На "Світловодському кар'єроуправлінні" борг перед співробітниками сягнув 2,5 мільйона гривень, на "Заводі "Автоштамп" - 300 тисяч гривень. Обидва підприємства належать до економічно активних. До "анти-рейтингу" потрапили також два підприємства в Кропивницькому й одне зі Світловодська.

Керівники підприємств-боржників, які взяли участь у засіданні комісії, запевнили, що борги із заробітної плати виплачуватимуться працівникам без затримок, відповідно до розроблених графіків погашення заборгованості.

За інформацією Олександра Догарова, станом на 1 квітня загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах Кіровоградщини склала 11,6 млн грн. З цієї суми на економічно активні підприємства припадає 6,3 млн грн.

Для зменшення заборгованості управління Держпраці в області посилило контроль за підприємствами, де найчастіше порушують трудове законодавство. "Слідчими підрозділами Головного управління Національної поліції в області за грубі порушення трудового законодавства та за фактами безпідставної невиплати заробітної плати відкрито 11 кримінальних проваджень", - відзначили в облдержадміністрації.

Фото: Рixabay

0    1114     26.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!