Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії протестували оновлену трасу "Вербова лоза" перед етапом чемпіонату України (Фото)

В Олександрії протестували оновлену трасу

Оновлену гоночну трасу "Вербова лоза" в Олександрії перевірили перед етапом Чемпіонату України з мотокросу. Сьогодні, 25 квітня, трасу випробував майстер спорту Олександр Скічко.

Модернізацію траси розпочали восени минулого року, але після двох відкритих тренувань стало зрозуміло, що ще багато роботи попереду, розповів кореспондентам "Олександрійських новин" засновник і громадський директор спортивного клубу "Європа-крос" В'ячеслав Чебишев.

Він зазначив, що навесні 2018 року довелося провести 70% робіт. Вони затягнулися через несприятливу погоду, але тепер майже завершені. Трасу допрацювали бульдозером і грейдером, кардинально змінили багато елементів: нові хвилі, трамплін навпроти головної трибуни. За запевненням Чебишева, траса стала складнішою та більш видовищною.

Із ним погоджується олександрійський гонщик Олександр Скічко: "Траса швидкісна, багато довгих трамплінів і цікавих елементів. Найбільш ефектні - це два трампліни. На них будуть доволі великі польоти по 30-40 метрів… Головна складність траси в тому, що вона дуже швидкісна".

19-20 травня "Вербова лоза" прийматиме другий етап Чемпіонату України з мотокросу. До Олександрії з'їдуться найсильніші вітчизняні гонщики, серед яких чемпіони Європи й України - загалом 10 класів та категорій, крім "ветеранів" і "аматорів". "Буде на що подивитися", - запевнив директор клубу "Європа-крос".
Фото: "Олександрійські новини"

0    2070     25.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!