Новини

на попередню сторiнку

Володимир Шаран: Мріємо повернути вболівальникам смак Ліги Європи

Володимир Шаран: Мріємо повернути вболівальникам смак Ліги Європи

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран заявив, що не знає, звідки пішли чутки про його відставку після завершення сезону, й охоче далі працював би з командою. Наставник вже має плани на наступний сезон в "Олександрії".

Про це Володимир Шаран розповів в інтерв'ю порталу "UA-Футбол", опублікованому 25 квітня.

"Є президент, йому і вирішувати - продовжувати чи не продовжувати мій контракт. Це питання буде вирішуватися по завершенні сезону. Поки що жодних розмов не ведеться. А звідки ця інформація я не знаю", - заявив тренер "Олександрії".

Шаран відзначив, що із задоволенням би продовжив роботу з олександрійською командою і знає, як досягти хороших результатів. "Першим завданням буде - це потрапляння в першу шістку. А головною моєю мрією і президента - посісти третє місце в Прем'єр-лізі. Також мріємо повернути нашим уболівальникам солодкий смак матчів Ліги Європи. Але для цього потрібно підсилення складу, особливо атакуючої лінії", - пояснив коуч "Олександрії".

В інтерв'ю Володимир Шаран висловив впевненість в тому, що якщо він залишиться, то в наступному сезоні команда потрапить в першу шістку чемпіонату. А в чотирьох іграх, які залишилися в цьому сезоні, задача "Олександрії" - зайняти сьоме місце, і гравці розуміють це.

Фото: сайт ФК "Олександрія"

0    860     25.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!