Новини

на попередню сторiнку

Понад 400 жителів Кіровоградщини оголосили в розшук за борги з аліментів

Понад 400 жителів Кіровоградщини оголосили в розшук за борги з аліментів

З почату року органи державної виконавчої служби Кіровоградської області стягнули понад 35 млн грн аліментів на користь 12 505 дітей.

Про це повідомив керівник обласного управління юстиції Вадим Гуцул 24 квітня.

Зміни в законодавстві дозволили застосовувати до злісних боржників нові санкції. Майже 4300 мешканцям Кіровоградської області тимчасово заборонили полювати й користуватися зброєю. Ще 4269 неплатників обмежили в праві користування автомобілями, а 4232 боржників - виїжджати за кордон. Окрім цього, 432 осіб оголосили в розшук. 

"Лише за час дії нового закону щодо посилення відповідальності недобросовісних батьків державним виконавцям на Кіровоградщині вдалося стягнути понад 13 млн грн завдяки обмеженню неплатників у їх правах. Застосовуючи інші заходи примусового впливу, зокрема опис і арешт майна, з початку року загалом було стягнуто 36,7 млн грн", - прокоментував ситуацію посадовець.

За його словами, злісні боржники через страх залишитися без можливості полювати, користуватися автівками й зброєю, а також виїжджати за кордон почали згадувати про власних дітей і сплачувати на їх користь багаторічні заборгованості з аліментів.

Фото: volynpost.com

0    1005     25.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!