Новини

на попередню сторiнку

Закрити і перевести: в Олександрії хочуть реформувати три школи

Закрити і перевести: в Олександрії хочуть реформувати три школи

Міська влада Олександрії запропонувала реорганізувати три навчальні заклади: школу мистецтв при гімназії імені Шевченка, школи №4 і №7. Проект реформи обговорили на засіданні громадської ради при виконавчому комітеті, у якому взяли участь міський голова і його заступники, начальники управлінь та освітяни.

Таку інформацію повідомила прес-служба Олександрійської міської ради ввечері 24 квітня.

Учнів школи мистецтв при гімназії імені Шевченка планують перевести в інші спеціалізовані заклади. Вчителям школи обіцяють запропонувати працевлаштування за фахом.

Школу №4 в її нинішньому вигляді планують закрити. Учнів та вчителів переведуть до ЗНЗ №2, а у корпусі школи №4 пропонують розмістити художню школу та створити картинну галерею. Як відзначають в мерії, "за новим законодавством діти з особливими освітніми потребами повинні навчатися у загальноосвітніх навчальних закладах".

Школу №7 назвали одним із найпроблемніших закладів через низьку наповнюваність класів, тому учнів 5-9 класів та їхніх вчителів можуть перевести в ЗНЗ №10 із організацією підвезення дітей до школи. У пристосованому приміщенні ЗНЗ №7 пропонується залишити початкову ланку та розмістити дитячий садочок.

Міська влада називає такі дії вимушеними, а причиною - недостатнє фінансування. "Сьогодні нестача державних коштів на утримання бюджетної сфери становить більше ніж 52 млн грн. В освіті це тягне за собою скорочення 143 педагогічних ставок", - зазначають у мерії.

Фото: сайт Олександрійської гімназії імені Шевченка

0    1858     25.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!