Новини

на попередню сторiнку

Фермери Кіровоградщини зможуть отримати компенсацію відсотків за кредитами

Фермери Кіровоградщини зможуть отримати компенсацію відсотків за кредитами

Конкурсна комісія Кіровоградської облдержадміністрації розпочала прийом документів від фермерів у 2018 році для отримання права на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами.

Відповідну інформацію повідомила прес-служба Кіровоградської облдержадміністрації сьогодні, 24 квітня.

На компенсацію можуть розраховувати суб'єкти господарювання агропромислового комплексу - юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи-підприємці за укладеними кредитними договорами.

Адресатів допомоги визначатимуть на конкурсній основі. Перевагу надаватимуть позичальникам, які займаються вирощуванням овочів у відкритому ґрунті, цукрових буряків, садівництвом та ягідництвом.

Не можуть претендувати на компенсацію фермери, щодо яких порушено справу про банкрутство і ті, які мають більш ніж піврічну заборгованість перед бюджетом, Пенсійним фондом та фондами загальнообов’язкового державного соціального страхування.

"Компенсації підлягають відсоткові ставки за короткостроковими кредитами, залученими для покриття виробничих витрат та середньостроковими кредитами, залученими для придбання основних засобів сільськогосподарського виробництва, здійснення витрат, пов’язаних з будівництвом і реконструкцією виробничих об’єктів сільськогосподарського призначення", - відзначають в облдержадміністрації.

Прийом документів закінчується за сім робочих днів до початку проведення останнього засідання конкурсної комісії, яке має відбутися до 10 грудня 2018 року.

Детальну інформацію про умови отримання компенсації можна отримати на сайті департаменту агропромислового розвитку, а також за адресою: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, кім. 210; телефон для довідок 24-77-85.    

Фото: Рixabay

0    1641     24.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!