Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські ліквідатори зустрілися зі школярами напередодні річниці Чорнобильської трагедії (Фото)

Олександрійські ліквідатори зустрілися зі школярами напередодні річниці Чорнобильської трагедії (Фото)

В Олександрійській дитячій бібліотеці імені Гагаріна відбулася "Година героїчних спогадів", присвячена річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

На захід прийшли учні Олександрійського колегіуму, дев'ятої та інших шкіл міста, передають кореспонденти "Олександрійських новин". Спілку інвалідів Чорнобиля представляли її голова Людмила Комлєва та заступник голови Володимир Уваров. Вони брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС у 1986 році.

Бібліотекарі нагадали присутнім історію Чорнобильської трагедії, показали кінохроніку. Після цього ліквідатори поділилися зі школярами своїми спогадами. Зокрема Людмила Комлєва розповіла, що була в той час військовослужбовцем і її полк одним із перших прибув на місце аварії. Чорнобильці зачитали листи від школярів, де ті поділилися своїми думками щодо трагедії.

Голова Спілки інвалідів Чорнобиля відзначила, що у 1986 році в Олександрії було близько 3800 ліквідаторів, але до цього часу їх залишилося лише 800. Школярі вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та вручили ліквідаторам квіти.

До 32-ї річниці аварії на ЧАЕС в бібліотеці імені Гагаріна організували тематичну зону з книгами та фотографіями перших ліквідаторів.
Як повідомлялося, мітинг-реквієм та покладання квітів до меморіалу "Героям Чорнобиля" відбудеться в Олександрії 26 квітня о 10 годині.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1014     23.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!