Новини

на попередню сторiнку

Дорожники почали ремонтувати трасу Полтава-Олександрія

Дорожники почали ремонтувати трасу Полтава-Олександрія

Підрядна організація почала ремонт дороги М-22 Полтава-Олександрія минулого тижня. Цього року мають здійснити поточний середній ремонт на відрізку траси км 155-163 в Олександрійському районі.

Про це повідомила прес-служба Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області 23 квітня.

Підрядна організація ТОВ "Ростдорстрой" завезла піщано-щебеневу суміш на об’єкт та облаштовує дренажі. Зараз проводять земляні роботи і ліквідовують деформації покриття. Далі буде холодне фрезерування, пояснюють у САД.

Проект передбачає комплекс робіт: ямковий ремонт, влаштування дренажу і вирівнюючого шару з гарячого крупнозернистого асфальтобетону, підґрунтовку бітумною емульсією, влаштування верхнього шару ЩМА-20 (щебенево-мастикового асфальтобетону), укріплення узбіччя піщано-щебеневою сумішшю шириною 1,5 метри та товщиною 15 см.

"Влаштування верхнього шару зі ЩМА-20 підвищує рівень безпеки руху - зчеплення колеса автомобіля та дороги покращується до 45%, навіть коли покриття мокре", - відзначається в повідомленні. 

 

Дорога М-22: Карти Google

"На вказаній ділянці облаштують карман заїзду та плавні з’їзди на початку і в кінці відремонтованої ділянки, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку сучасною яскравою фарбою", - додають у прес-службі.

За попередніми підрахунками, ремонт 8-кілометрового відрізку коштуватиме 76 мільйонів гривень. Фінансування робіт передбачено з державного бюджету.  

Фото умовне: Волинська ОДА

0    1099     23.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!