Новини

на попередню сторiнку

Управління Олександрійської міськради не змогло на аукціоні купити путівки для дітей та ветеранів АТО

Управління Олександрійської міськради не змогло на аукціоні купити путівки для дітей та ветеранів АТО

17 квітня відбувся електронний аукціон, на якому управління праці та соціального захисту населення Олександрійської міської ради планувало придбати путівки на відпочинок дітей та ветеранів АТО із сім'ями. Із трьох лотів загальною вартістю 550 тисяч гривень переможця вдалося визначити лише для одного - 33 путівки для відпочинку дітей на території Кіровоградської області.

Результати тендеру опублікували на сайті публічних закупівель Prozorro 20 квітня.

На аукціон виносились три лоти: придбання 33 путівок для відпочинку дітей на території області; 38 путівок до дитячих таборів на морському узбережжі; 14 путівок для сімейного відпочинку ветеранів АТО біля моря. За останньою позицією аукціон взагалі не відбувся, тому що для участі в торгах не надійшло пропозицій.

За результатами аукціону щодо путівок для дітей до приморських таборів тендерний комітет відхилив усі три пропозиції. Заявку дитячого табору в Одеській області визнали такою, що не відповідає умовам тендерної документації: територія табору занадто мала; занадто довго добиратися до пляжу; не вказано відсоток озеленення території. Ще дві пропозиції посадовці відхилили через технічне зауваження - відсутність електронного цифрового підпису.

Успішно відбувся аукціон лише за одним лотом - відпочинок дітей у таборах на території Кіровоградської області. Із двох учасників найбільш вигідною стала пропозиція табору "Дружба" у Войнівці, який і став переможцем. Там готові надати 33 путівки за 199 965 гривень при стартовій ціні 200 тисяч гривень - це 6000 гривень за відпочинок однієї дитини.

Фото умовне: i-vin.info

0    1001     23.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!