Новини

на попередню сторiнку

Експерти порахували, як мажоритарники Кіровоградщини виконували свої обіцянки про зміни в законодавстві

Експерти порахували, як мажоритарники Кіровоградщини виконували свої обіцянки про зміни в законодавстві

Троє з п'яти мажоритарників Кіровоградської області обіцяли виборцям внести свої законодавчі ініціативи до Верховної Ради. Двоє нардепів вже провалили такі можливості.

Відповідну інформацію повідомив аналітичний портал "Слово і Діло" за підсумками моніторингу.

Найбільше обіцянок щодо законодавчих змін озвучив Станіслав Березкін, який балотувався від Бобринця. Із чотирьох запевнень на тему він провалив три, констатують аналітики: "… скільки б законодавчих ініціатив, що стосуються обіцянок Березкіна, не ухвалювала Верховна Рада, нардеп здебільшого був відсутній у сесійній залі. Хоча обіцяв голосувати за партнерство між Україною та НАТО". Тричі нардеп був відсутній і під час голосувань за законопроекти про додаткові пільги для учасників АТО.

Олесь Довгий від Знам'янки обіцяв, що щойно стане нардепом, насамперед розробить закон про відкликання мажоритарних депутатів. Як вказують аналітики, він досі не зареєстрував такого законопроекту. Водночас, він ще може реалізувати обіцянку підтримати створення тимчасової слідчої комісії щодо діяльності голови Національного банку України.

"У співучого ректора Поплавського ще є час виконати свою передвиборчу програмну обіцянку подбати на законодавчому рівні про те, щоб земля в Україні не була монополізована. В 2015 році він підтримав запровадження мораторію на землю", - додають експерти порталу "Слово і Діло".

 

Інфографіка: Аналітичний портал "Слово і Діло"

Фото: Вадим Чуприна / Вікіпедія

0    1623     20.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!