Новини

на попередню сторiнку

Поліція розповіла про мережу підпільних гральних залів, "філіал" якої працював в Олександрії

Поліція розповіла про мережу підпільних гральних залів,

Наприкінці березня Управління захисту економіки скерувало до суду справу підпільної мережі гральних закладів, яку "вели" рік. Її "філіали" працювали в Олександрії, Знам'янці й Світловодську.

Таку інформацію розповів очільник управління Володимир Духно в інтерв'ю журналістам "Кіровоградської правди".

Правоохоронці розслідували справу рік. Організатор мережі гральних закладів - із Росії, проживає в Києві. На Кіровоградщині у нього були спільники. До організованої злочинної групи входило чотири особи.

Мережа працювала у Світловодську, Олександрії, Знам’янці. Організатори заробляли з однієї зали близько 200 тисяч гривень на місяць.

"Відбувалися серйозні слідчі дії. Ми проводили обшуки, вилучали системні блоки, монітори, іншу техніку... Але на комп’ютерах не було жодної інформації - все на віддаленому сервері", - пояснив Володимир Духно. Зрештою правоохоронцям вдалося довести справу до логічного завершення і направити її до суду.

Як повідомляли "Олександрійські новини", підпільне казино в Олександрії викрили в жовтні минулого року. Одночасно обшуки проводилися в чотирьох нелегальних закладах у трьох містах.

Фото умовне: Управління захисту економіки в Кіровоградській області 

0    1855     20.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!