Новини

на попередню сторiнку

Шахраї вимагали кошти в олександрійських підприємців під виглядом податківців

Шахраї вимагали кошти в олександрійських підприємців під виглядом податківців

19 квітня великі олександрійські підприємства почали масово отримувати дзвінки нібито з податкової. Їм пропонували заплатити гроші, щоб уникнути перевірок.

Про це "Олександрійським новинам" повідомили в Олександрійській ОДПІ Головного управління ДФС.

Невідомі телефонували до керівників бюджетоформуючих підприємств і організацій, які перебувають на обліку в  місті Олександрія та  Олександрійському районі, під виглядом працівників Олександрійського управління Головного управління ДФС у Кіровоградській області та Олександрійської ОДПІ Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Як відзначається, підприємці одразу запідозрили аферу і повідомили керівництво податкової. Загальна кількість платників податків, які потрапили в поле зору зловмисників, не відома.

В установі спростували причетність до дзвінків начальника Олександрійського управління Альони Віталіївни Тітекіної, в.о. начальника Олександрійської ОДПІ Сергія Миколайовича Пашка,  а також інших працівників.

У разі надходження дзвінків від імені керівництва та працівників Олександрійського управління та Олександрійської ОДПІ з метою отримання коштів чи висування інших незаконних вимог пропонують одразу повідомляти про це за телефоном (0522) 36-69-43.

Фото: komando.com

0    456     20.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!