Новини

на попередню сторiнку

Виставка тварин та виступи силачів: в Олександрійському коледжі БНАУ відбувся день відкритих дверей (Фото)

Виставка тварин та виступи силачів: в Олександрійському коледжі БНАУ відбувся день відкритих дверей (Фото)

19 квітня в Олександрійському коледжі білоцерківського НАУ відбувся День відкритих дверей для школярів. Майбутнім випускникам розповіли про перспективи навчання в коледжі та влаштували яскраву розважальну програму.

Дні відкритих дверей  в коледжі проводять двічі на рік. Цього разу запросили учнів зі шкіл Олександрійського району та міста, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

Гостей зібрали в актовій залі, де їм розповіли про коледж та напрямки навчання. Як відзначили організатори, із цього навчального року студенти можуть проходити практику в Польщі, а з вересня з'явиться можливість отримати подвійний диплом - українського та європейського зразка. Школярам розповіли про кар'єрні перспективи, на які можна розраховувати після завершення Олександрійського коледжу БНАУ.

Після цього відбувся концерт, на якому зокрема виступили й вихованці студентських гуртків коледжу. Усіх присутніх пригостили смаколиками, приготовленими у їдальні коледжу.  

На подвір'ї організували виставку домашніх тварин, яких привели студенти коледжу: котів, морських свинок, равликів та породистих собак. Як відзначають журналісти, "героєм" виставки став коргі - улюблена порода британської королеви.


На спортивному майданчику спортсмени "Сильної Олександрійщини" демонстрували присутнім свої атлетичні вміння, після чого влаштували силові конкурси для школярів. Завершився захід приготуванням традиційної козацької каші.  Фото: "Олександрійські новини"

0    1175     19.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!