Новини

на попередню сторiнку

У Службі автодоріг розповіли, як ремонтуватимуть трасу на Кременчук цього року

У Службі автодоріг розповіли, як ремонтуватимуть трасу на Кременчук цього року

На автодорозі М-22 Полтава-Олександрія у 2018 році продовжать поточний середній ремонт. Цього року ремонтуватимуть відрізок від Олександрії.

Таку інформацію повідомила прес-служба Служби автодоріг в області, відповідаючи на питання користувачів у Facebook.

У САД пояснили, що працюють за маршрутним принципом. Відрізок дороги М-22, сумнозвісно відомий серед місцевих водіїв як "дорога на Кременчук", внесли у затверджений Урядом план робіт на 2018 рік.

Цього року мають відремонтувати 8 кілометрів дороги від міста Олександрії і на території Олександрійського району. На відрізку проводитимуть поточний середній ремонт.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Вадим Коюденко 16 квітня, ремонт мають розпочати з сьогоднішнього дня. Також продовжиться поточний середній ремонт на кількох ділянках дороги Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

Загалом в план робіт цього року включено 7 об’єктів з загальною сумою фінансування - 383,9 млн грн, із яких на 4 об’єкти забезпечено 100% фінансування, по інших трьох - на рівні від 26% до 75%.

Нагадаємо, у п'ятирічний план Уряду на ремонти потрапили три дороги через Олександрію: траса М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине та Н-14 Олександрія - Кропивницький - Миколаїв, дорога М-22 Полтава - Олександрія.  

Фото: Карти Google

0    896     17.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!