Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські рятувальники перевірили, наскільки безпечна "Гранд Плаза" у випадку пожежі (Фото)

Олександрійські рятувальники перевірили, наскільки безпечна

В Олександрії рятувальники пожежно-рятувального загону №2 провели перевірку та навчання у торговельному центрі "Гранд Плаза". За легендою навчань, відпрацьовували задимлення на другому поверсі.

Торговий центр "Гранд Плаза" в Олександрії став першим об'єктом перевірки зі 105 запланованих в місті та районі, розповідають кореспонденти "Олександрійських новин".

Об 11 годині рятувальники ініціювали спрацювання автоматичної пожежної сигналізації. Людей евакуювали із торговельного центру. Через декілька хвилин на місце за спрямуванням диспетчерів прибули три спецмашини та пожежні розрахунки.

Вогнеборці розгорнули пожежні рукави та рушили на другий поверх комплексу, де ліквідували задимлення та загасили умовну пожежу. Одночасно пожежники розгорнули автодрабину і попрямували на дах центру для відпрацювання дій у випадку його загоряння. Увесь час відбувалася постійна координація дій рятувальних підрозділів. До навчань та перевірки були залучені близько 20 пожежників та інспекторів пожежної служби.

Підсумки перевірки торговельного комплексу пожежні інспектори підведуть після вивчення проектної документації та протипожежних заходів, які вживаються керівництвом магазину. Заступник начальника Олександрійського міськрайвідділу УДСНС Валерій Шеляшков відзначив, що сигналізація в "Гранд Плазі" спрацювала як треба; плани евакуації знаходяться на видному місці; вогнегасники в робочому стані, а шляхи евакуації людей - вільні.


Подібні перевірки проводитимуться і далі по всьому місту та Олександрійському району. У переліку об'єктів - 11 медичних закладів зі стаціонаром, 12 ТРЦ й супермаркетів та 82 школи й дитячі садочки.Фото: "Олександрійські новини"

0    1102     16.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!