Новини

на попередню сторiнку

Чиновники Олександрійщини прибрали сміття та впорядкували територію під час акції (Фото)

Чиновники Олександрійщини прибрали сміття та впорядкували територію під час акції (Фото)

Більше ста службовців долучилися до загальнодержавної акції "За чисте довкілля" на Олександрійщині: держслужбовці апарату і структурних підрозділів райдержадміністрації і районної ради, працівники районних служб, організацій та місцевих відомств.

Про це повідомили на сайті Олександрійської РДА, передають "Олександрійські новини".

Для робіт із благоустрою обрали два відрізки вздовж дороги М-04 "Знам'янка-Луганськ-Ізварине": від в'їзду в Олександрію до села Веселе і перед селищем Пантаївка. Тут держслужбовці прибирали узбіччя й кювети від сміття та минулорічних рослин. Водночас працівники апарату районної ради навели лад та подбали про зелені насадження на своїй підвідомчій території.

"Варто відзначити, що з кожним роком кількість сміття вздовж міжнародної траси зменшується, що говорить про поступове підвищення рівня екологічної культури населення і позитивні результати від виховання молоді в дусі любові та дбайливого ставлення до природи", - констатують в райдержадміністрації.

Тим не менше, квітневі суботники та дні благоустрою в районі, які вже стали невід’ємною традицією, обіцяють проводити й надалі.Як повідомлялося, міська влада Олександрії запропонувала жителям вийти на суботник 21 квітня.

Фото: прес-служба Олександрійської РДА

0    1142     16.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!