Новини

на попередню сторiнку

"Спеціаліста" з Олександрії затримали при спробі здати викрадений кабель

З початку року на території Кіровоградської області виявлено 24 крадіжки енергетичного майна. Працівники служби захисту економіки ПрАТ "Кіровоградобленерго" спільно зі співробітниками поліції встановили 8 осіб, які промишляли крадіжками майна підприємства.

Таку інформацію повідомив прес-секретар ПрАТ "Кіровоградобленерго" Сергій Богомільчук сьогодні, 12 квітня.

Один із затриманих - 25-річний раніше судимий уродженець Донецької області, який живе в Олександрії. Як відзначають енергетики, він спеціалізувався на викраденні кабелів.

Черговий результат його роботи виявили працівники Кіровоградобленерго. Зловмисник у п’ять прийомів вирізав 245 метрів мідного кабелю, обпалив його і відніс на приймальний пункт. Затримали крадія, коли він знову прийшов до точки збуту.  

В ПрАТ "Кіровоградобленерго" наголошують, що за такі діяння статтею 194-1 ККУ "Умисне пошкодження об’єктів електроенергетики" передбачено позбавлення волі строком до 10 років, а у випадку настання тяжких наслідків (якщо, наприклад, від ураження електричним струмом загине людина) - до 15 років.

Адміністрація підприємства просить місцевих жителів повідомляти про підозрілих осіб неподалік енергетичних об'єктів: трансформаторних підстанцій, ліній електропередачі тощо. "Автономер, марка, колір автомобіля, на якому приїхали дані особи, опис їхньої зовнішності, інша інформація про них - все це може суттєво посприяти затриманню зловмисників", - відзначають в Кіровоградобленерго.

За інформацію енергетики гарантують винагороду та анонімність.

Повідомити дані можна оперативному черговому служби захисту економіки за телефонами: (0522) 35-82-31, (067) 520-40-79 (цілодобово).

Фото умовне: прес-служба ПрАТ "Кіровоградобленерго"

0    1740     13.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!