Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському районі з'являться дві нові патронатні сім'ї

В Олександрійському районі з'являться дві нові патронатні сім'ї

Дві родини з Олександрійського району разом із шістьма іншими проходять навчання в обласному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді. З червня цього року вони зможуть приймати дітей в якості патронатних сімей.

Таку інформацію озвучив директор обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Сергій Пастернак, передає прес-служба Кіровоградської ОДА.

Олександрійський район є лідером за темпами створення патронатних сімей. Тут вже створені дві такі сім'ї. П’ятеро дітей побували під їхньою опікою, і згодом повернулися до своїх батьків та родичів.

Після завершення навчання ще однієї групи бажаючих, на Олександрійщині діятимуть чотири патронати із десяти в усій області. По одній патронатній сім'ї буде в Гайворонському, Голованівському, Онуфріївському, Устинівському районах і містах Кропивницькому, Світловодську.

Як повідомлялося, перші патронатні сім'ї в області офіційно затвердили в Олександрійському районі в листопаді минулого року. До них, замість центрів соціально-психологічної реабілітації чи будинків дитини, на строк до шести місяців направляють дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Фото умовне: Рixabay

0    1606     13.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!