Новини

на попередню сторiнку

У Кіровоградській області оголосили конкурси премій та стипендій молодим науковцям

У Кіровоградській області оголосили конкурси премій та стипендій молодим науковцям

Конкурси на здобуття премій та стипендій для молодих науковців оголосили на Кіровоградщині. На матеріальну допомогу зможуть претендувати дослідники віком до 35 років.

Таку інформацію оприлюднили на сайті Кіровоградської облдержадміністрації.

Подання на отримання обласних премій та стипендій можуть готувати вчені ради закладів вищої освіти, збори трудових колективів підприємств, установ, організацій. Їх треба подати до управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації до 16 квітня 2018 року.

Як відзначається, молоді науковці можуть розраховувати на обласну премію та стипендію.

Обласна премія молодим науковцям Кіровоградської області призначається молодим науковцям Кіровоградської області віком до 35 років включно, які працюють в установах, закладах, організаціях, підприємствах Кіровоградської області, мають науковий ступінь або вчене звання, зробили особистий внесок у розробку актуальних наукових проблем, що мають практичне значення для соціально-економічного та / або культурного розвитку Кіровоградщини.

І премія - 11,2 тис. грн., ІІ премія - 7,4 тис. грн., ІІІ премія - 3,7 тис. грн.

Стипендія ОДА і облради призначається особам, віком до 35 років включно, які навчаються в аспірантурах, докторантурах вищих навчальних закладів Кіровоградської області із відривом або без відриву від виробництва, досягли певних результатів у розробці актуальних наукових проблем, які мають практичне значення для соціально-економічного та/або культурного розвитку Кіровоградської області.

Кількість стипендіатів визначається відповідною комісією, загальний обсяг фінансування у 2018 році - 3 тисячі гривень (виплата разова).

Детальніше з умовами отримання фінансової допомоги можна ознайомитися в нормативних документах за посиланням.

Телефон для довідок (0522) 24-15-42 Олена Сергіївна Сокоренко.

Фото: Рixabay

0    1465     13.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!