Новини

на попередню сторiнку

Більшість олександрійців залишилися задоволені опаленням цієї зими - опитування

Більшість олександрійців залишилися задоволені опаленням цієї зими - опитування

Більше двох третин жителів Олександрії (70%) залишилися задоволені якістю центрального опалення цієї зими. Негативні враження від опалювального сезону - у 20% опитаних містян.

Опитування щодо вражень олександрійців від роботи теплопостачальних підприємств міста відбулося на сайті "Олександрійські новини" протягом березня.

7 квітня в Олександрії офіційно завершився опалювальний сезон, тож саме час підвести його умовні підсумки.

На запитання "Чи задоволені Ви температурним режимом вдома/на роботі в цьому опалювальному сезоні?" 62% учасників голосування висловили цілковите задоволення температурою. Ще 8% опитаних відзначили, що частково задоволені.

Майже 20% учасників залишилися незадоволеними роботою опалення взимку 2017-2018. При цьому чотирьом відсоткам не допомогло навіть індивідуальне опалення - у їхніх домівках було занадто холодно. Ще 10% олександрійців змогли самостійно прогріти свої помешкання до комфортної температури з автономним опаленням.


Зазначимо, що учасниками голосування стали деякі відвідувачі порталу "Олександрійські новини". Їхня позиція може не співпадати з враженнями інших олександрійців, але, на наш погляд, дає загальне враження про ситуацію.

Сьогодні ж пропонуємо нашим читачам висловити свою думку в новому голосуванні й поділитися своїм досвідом святкування Великодня. Для цього треба прокрутити головну сторінку донизу й обрати варіант, який вам найбільше підходить.

Фото: Рixabay

0    844     12.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!