Новини

на попередню сторiнку

На трасі Полтава-Олександрія почали боротися з вибоїнами

На трасі Полтава-Олександрія почали боротися з вибоїнами

Протягом 6-12 квітня працівники облавтодору почали роботи на державній дорозі М-22 Полтава-Олександрія. Вони залагодили гарячою асфальтобетонною сумішшю проблемні ділянки, що дозволило зменшити ямковість на 1800 м².

Таку інформацію оприлюднила прес-служба САД у Кіровоградській області сьогодні, 12 квітня.

У цей період бригади працювали ще на трьох автошляхах області: М-12 Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка (зменшили ямковість на 3900 м²), М-13 Кропивницький-Платонове (325 м²) та Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв (1 894 м²).

Ямковий ремонт в "Кіровоградському облавтодорі" називають вимушеним заходом, за допомогою якого намагаються забезпечити безаварійний проїзд автошляхами. "На жаль, це вимушений захід, яким ми багато років поспіль намагаємося врятувати мережу доріг, за що постійно чуємо нарікання водіїв. Втім, в умовах недостатнього та нестабільного фінансування тільки таким чином ми підтримуємо існуючу мережу в нормальному проїзному стані", - пояснив начальник відділу експлуатації САД Олексій Донченко.

Він також розповів, що зараз проводять обстеження доріг, щоб відремонтувати найбільш проблемні ділянки доріг. Задача - зробити максимум роботи на ті кошти, які передбачені.

Фото: Волинські Новини

0    1031     12.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!