Новини

на попередню сторiнку

За добровільну здачу зброї четверо жителів Кіровоградщини уникли кримінальної відповідальності

За добровільну здачу зброї четверо жителів Кіровоградщини уникли кримінальної відповідальності

Четверо жителів Кіровоградської області уникли кримінальної відповідальності завдяки добровільній здачі незареєстрованої зброї та боєприпасів. Загалом з 1 квітня громадяни встигли здати до поліції 60 одиниць різноманітної зброї.

Про це повідомили в прес-службі поліції області за результатами першого тижня місячника здачі зброї.

Частина зброї раніше не була зареєстрована: 1 карабін Мосіна армійського зразка, 1 мисливський нарізний карабін, 17 мисливських гладкоствольних рушниць. 

Ще чотири десятки одиниць були офіційно зареєстровані в поліції, але знаходяться в непридатному до використання стані - це 37 мисливських гладкоствольних рушниць та 3 одиниці холодної зброї.

Деяку зброю люди взагалі знайшли випадково, відзначають в поліції. Житель Олександрівського району здав гвинтівку системи Мосіна, знайдену під час проведення господарських робіт у землі біля власного будинку. Після проведення відповідних перевірок зброю буде направлено на знищення. А в Компаніївському районі 52-річний житель одного з сіл знайшов спортивно-мисливську нарізну гвинтівку, яку добровільно здав правоохоронцям.

Поліцейські нагадують - місячник триватиме до 30 квітня. Зброю можна здати в органи Національної поліції області за місцем проживання.

Фото: сектор комунікації поліції Кіровоградської області

0    838     12.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!