Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії затвердили нові тарифи на проїзд в автобусах

В Олександрії затвердили нові тарифи на проїзд в автобусах

На засіданні виконавчого комітету Олександрійської міськради 12 квітня ухвалили рішення про підняття тарифу на проїзд у міських автобусах. Граничну вартість проїзду збільшили на одну гривню на всіх маршрутах.

Ціни на проїзд затвердили у відповідності до анонсованого проекту. Детального обговорення на засіданні не було.

Граничний тариф на перевезення пасажирів у межах Олександрії та на маршрутах №№ 16, 17, 18, 18/1 відтепер складає 5,50 грн замість 4,50.

Граничний тариф на перевезення пасажирів до Пантаївки та Олександрійського на маршрутах №№ 10, 81/1, 81/2, 81/3, 81/4 становитиме 8,50 грн замість 7,50. Ціна квитка залежатиме від тривалості поїздки.

Виконавчий комітет встановив граничний тариф за пропозиціями Антимонопольного комітету. Перевізники потенційно можуть зменшити його в процесі конкуренції.

За офіційною інформацією, нові тарифи на проїзд в автобусах почнуть діяти з 18 квітня після офіційного оприлюднення рішення виконавчого комітету у газеті "Вільне слово".Тарифи на проїзд до Пантаївки та Олександрійського: скріншоти проекту рішення

Нагадаємо, дискусія щодо необхідності підняти ціну на проїзд розпочалася ще взимку. Після цього перевізники та міська влада не могли дійти згоди щодо конкретних сум. У процесі один із підприємців відмовився від двох своїх маршрутів, які досі не вдалося "закрити". Громадські слухання, на яких мали б обговорити питання з громадою міста, провалилися, тож остаточне рішення сьогодні ухвалила мерія.

Фото: pl.vgorode.ua

0    1574     12.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!