Новини

на попередню сторiнку

Капітан "Олександрії" Запорожан повернувся після травми (Відео)

Капітан

Капітан "Олександрії" Андрій Запорожан повернувся до команди після травми, яку отримав в лютому.

Про це повідомила прес-служба ФК "Олександрія" 11 квітня.

Андрій Запорожан відновився після травми і приєднався до тренування команди. "Ми сьогодні побачимо його в справі - наскільки він готовий, - повідомив головний тренер в інтерв'ю прес-службі клубу. - На жаль, це не перша серйозна травма в нього, але він швидко відновлюється, і я сподіваюся на його допомогу".

Володимир Шаран відзначив, що очікує побачити в наступному поєдинку також Антона Шендрика й Артема Сітала, які пропустили попередню гру зі "Сталлю" через травми.

Окремо Шаран згадав про молоде поповнення в складі "Олександрії". "Ми будемо надіятися на молодих гравців, які прогресують. В цьому поєдинку (матч зі "Сталлю". - Ред.) непогане враження справив Протасов, тому що він і забив, і активний був; і Стецьков, який вийшов на заміну. Тобто молодь прогресує", - сказав коуч.

Відео: ФК "Олександрія" / Facebook

Гравці ФК "Олександрія" провели 11 квітня два тренування. Перша група провела тренування підтримуючого характеру на стадіоні "Ніка+", а друга група провела у селі Головківка учбову гру проти колег з молодіжного складу.

Наступний матч "Олександрія" зіграє в неділю на виїзді проти донецького "Олімпіка".

Фото: Спорт.ua

0    780     12.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!