Новини

на попередню сторiнку

Олександрійці урочисто відкрили пам'ятну дошку Почесному громадянину міста Володимирові Скляру (Фото)

Олександрійці урочисто відкрили пам'ятну дошку Почесному громадянину міста Володимирові Скляру (Фото)

В Олександрії 11 квітня урочисто відкрили меморіальну дошку Почесному громадянину міста Володимиру Скляру. Її розмістили на фасаді Міського палацу культури на вулиці 6-го Грудня.

Про це повідомила прес-служба Олександрійської міської ради, передають "Олександрійські новини".

Композитор Володимир Скляр був засновником і незмінним керівником Народного аматорського хору "Веселка", має звання Заслуженого працівника культури України. Більше 60 років він присвятив роботі хорового колективу. Володимир Скляр пішов із життя 23 листопада 2015 року у віці 79 років.

"Його праця: великий обсяг творчої роботи з хоровим колективом, робота на композиторській ниві, концерти, творчі програми та гастролі, - принесла визнання і шану Почесному громадянину", - відзначають в міській раді.

На відкриття меморіальної дошки зібралися жителі Олександрії, працівники культури, колеги і рідні засновника хору, міські чиновники. Ведучі заходу розповіли присутнім про життєвий і творчий шлях Володимира Скляра та його внесок у рідне місто. Його син зазначив, що батько жив українською піснею, хором та Палацом культури.

Присутні вшанували пам’ять Володимира Павловича Скляра хвилиною мовчання і поклали квіти до меморіальної дошки.Як повідомлялося, сьогодні відбулися урочистості й у Новій Празі, де відкрили пам'ятну дошку місцевому краєзнавцеві та історику Федору Плотніру.

Фото: "Олександрійські новини"

0    883     11.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!