Новини

на попередню сторiнку

Інтернет-шахраї видурили в двох олександрійців 40 тисяч гривень за моркву та кредит

Інтернет-шахраї видурили в двох олександрійців 40 тисяч гривень за моркву та кредит

Двоє олександрійців стали жертвами інтернет-шахраїв за минулий тиждень. Потерпілі втратили на двох 40 тисяч гривень.

Про це повідомила інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно вчора, 10 квітня.

П'ятдесятирічний місцевий житель звернувся до правоохоронців 2 квітня. Він пояснив, що хотів оптом купити моркву. На сайті Agroua він знайшов привабливе оголошення і замовив товар. Продавець попросив перерахувати кошти наперед і дав номер картки. Олександрієць поповнив її на 37,5 тисяч гривень, після чого втратив зв'язок із продавцем і товар не отримав.

Через три дні до поліції щодо шахрайства звернувся ще один місцевий житель. Він хотів взяти кредит на суму 20 тисяч гривень в Інтернеті. За умовами сайту, він повинен був вказати дані своєї банківської картки. Потерпілий виконав все, що від нього вимагали, і з його рахунку зняли 2800 гривень.

Зазначимо: на довідковому сайті з контактними даними фірми Партнер-Інвест, де хотів отримати гроші потерпілий, є повідомлення про шахрайства. Вони датовані приблизно тим же періодом, коли житель Олександрії звернувся до поліції.

Як відзначила Оксана Міхно, обидва факти розслідуються за статтею "Шахрайство". Поліцейські намагаються встановити осіб, які причетні до злочинів. Для цього вже подали запити до банків для становлення власників карткових рахунків.

Фото: Рixabay

0    1161     11.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!