Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський спортсмен переміг у міжнародному забігові на 100 кілометрів

Олександрійський спортивний ентузіаст Олександр Жосан переміг у міжнародному легкоатлетичному забігові в Одесі на максимальній дистанції 100 кілометрів.

Про це повідомив сайт "Голос Громади", журналісти якого взяли інтерв'ю у спортсмена.

Щорічний міжнародний легкоатлетичний забіг і велопробіг "Пояс слави" відбувся 10 квітня в Одесі вже в сорок п'ятий раз. Цього року у ньому взяли участь спортсмени з України, США, Канади, Польщі та Румунії. Легкоатлетичні змагання традиційно проходили на дистанціях 15 км, 42 км (марафон) і на екстремальних 100 кілометрах. Велогонка також передбачала 100-кілометрову дистанцію.

Олександрійський бігун Олександр Жосан взяв участь в одеських змаганнях вдруге і цього року прийшов до фінішу першим. Спортсмен подолав дистанцію за 13 годин 58 хвилин.

Легкоатлет відзначив, що дистанція була нелегкою: до таких забігів потрібно довго тренуватися, а після - ще декілька днів відновлюватися. "Звичайно, був налаштований будь-що подолати дистанцію до кінця і по можливості показати гарний результат. Я фактично повторив свій минулорічний час на цих же змаганнях і вийшло, що став першим", - поділився Жосан.

Олександрійський спортсмен також отримав нагороду за третє місце у командному заліку. У 100-кілометровому забігу він боровся в одній "зв`язці" з місцевим легкоатлетом Ігорем Гайдуком.

Нагадаємо, у жовтні Олександр Жосан здобув бронзу на марафонському забігу в Білій Церкві.