Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії відправили до армії перших новобранців весняного призову (Фото)

В Олександрії відправили до армії перших новобранців весняного призову (Фото)

В Олександрії урочисто провели першу групу новобранців весняного призову. До лав армії відправили 28 юнаків з міста та району.

Перший призов традиційно відбувся в урочистій атмосфері 10 квітня, повідомляють кореспонденти "Олександрійських новин". На подвір'я Олександрійського військкомату прийшли рідні та близькі призовників, військові, священнослужителі, представники міської та районної влади.  

"У житті чоловіка - багато різних подій, але ця подія найважливіша, тому що з цього моменту хлопці стануть чоловіками. Вони навчаться захищати свою Батьківщину, свою сім'ю, своїх рідних. Я вас вітаю з цим, хлопці. Сподіваюся, що служба в Збройних Силах України дасть вам тільки користь", - звернувся до присутніх комісар Олександрійського об’єднаного військкомату, підполковник Олександр Балабуха.

Він відзначив, що юнаки служитимуть в армії протягом півтора року (зі ступенем магістра - рік). Їх відправлять до Збройних Сил України, Нацгвардії та Державної прикордонної служби України.


Військовий священик відслужив напутню молитву й освятив призовників. Після прощання з близькими юнаки поїхали до Кропивницького для подальшого розподілу у підрозділи.Фото: "Олександрійські новини"

0    1180     10.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!