Новини

на попередню сторiнку

Старт медичної реформи в Олександрії: у лікарні ще проводять Інтернет і планують закупити комп'ютери

Старт медичної реформи в Олександрії: у лікарні ще проводять Інтернет і планують закупити комп'ютери

Реформування первинної ланки медицини в Україні офіційно розпочалося 1 квітня. Тепер олександрійці мають укласти договори з обраними сімейними лікарями, педіатрами і терапевтами Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Про це під час робочої наради 5 квітня розповіла начальник управління охорони здоров’я Тетяна Темник, передає прес-служба Олександрійської міськради.

Реформа передбачає перехід на електронні бази даних, запровадження електронної реєстрації пацієнтів тощо. Заклад, зареєстрований в електронній системі E-health, отримає електронний підпис.

Поки що в міській поліклініці тривають підготовчі роботи: проводять Інтернет, планують закупити комп'ютери лікарям для укладання декларацій, формування баз даних та роботи з пацієнтами. На першому етапі потрібні 20 комп'ютерів, а загалом - 66.

За підсумками наради в мерії вирішили "розробити план заходів щодо поетапного впровадження медичної реформи". Управлінню охорони здоров'я ще доведеться визначитися з характеристиками обладнання і порахувати, скільки воно буде коштувати.  

Станом на 6 квітня до електронної системи E-health у Кіровоградській області підключилися 30 медзакладів і 257 лікарів. Уже підписано 9 тисяч декларацій із пацієнтами. За цим показником Кіровоградщина - на 9 місці в Україні.

Фото: Рixabay

0    2121     06.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!