Новини

на попередню сторiнку

Виставку AGROEXPO-2018 на Кіровоградщині взяли під патронат два міністерства

Виставку AGROEXPO-2018 на Кіровоградщині взяли під патронат два міністерства

Список організаторів щорічної міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO-2018 поповнився ще однією урядовою структурою - Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

Про це повідомила прес-служба виставки "AgroExpo" сьогодні, 4 квітня.

Цьогорічна виставка AGROEXPO-2018, що відбудеться у Кропивницькому 26-29 вересня, пройде під патронатом двох міністерств - Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Як запевняють організатори, це виводить AGROEXPO на якісно новий рівень: виставка виходить за рамки профільного агропромислового проекту і стає місцем всеукраїнського економічного "хабу".

Організатори відзначають, що минулого року всі чотири дні виставки AGROEXPO супроводжувались широкою діловою програмою. Зокрема відбулися панельна дискусія Міністерства аграрної політики та продовольства України спільно з Федерацією роботодавців України, а також форум "Центральноукраїнський інвестиційний день" за участі послів Кореї і Македонії.

Розширення виставки може створити нові перспективи для аграріїв Олександрійського району, які продовжать брати участь у майбутніх виставках. Як повідомлялося, Олександрійський район показав свої можливості на AGROEXPO-2017 та отримав диплом за найкращу презентацію.

Фото: "Олександрійські новини"

0    951     04.04.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!