Новини

на попередню сторiнку

Олександрія: як учасникам бойових дій отримати грошову допомогу до 5 травня

Олександрія: як учасникам бойових дій отримати грошову допомогу до 5 травня

14 березня Уряд прийняв постанову про виплату разової грошової допомоги до 5 травня учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, їхнім родичам та іншим. В Олександрії більшості осіб кошти перерахують автоматично. Однак деяким клієнтам місцевого відділення "Укрсоцбанку" доведеться звернутися до військкомату.

Як пояснили журналістам "Олександрійських новин" в Олександрійському ОМВК, це стосується учасників бойових дій, які звільнені з військової служби та які не отримують пенсію. Через закриття відділення ПАТ "Укрсоцбанк" в Олександрії, вони повинні надати реквізити карткових рахунків в інших відділеннях державних банків: ПриватБанку, Ощадбанку чи Укргазбанку. У разі неможливості прийти особисто, передати реквізити можуть родичі. Зробити це потрібно якомога скоріше, вже у п'ятницю військкомат подаватиме перші списки на виплату допомоги.

За довідками можна звертатись в Олександрійський ОМВК за адресою: вул. Шевченка 85, кімната № 8, тел.7-27-72.

Усім іншим гроші перерахують на особові рахунки за місцем отримання пенсії.

Відповідно до Постанови Кабміну, у 2018 році разову грошову допомогу виплачуватимуть п'яти категоріям.

1) особам з інвалідністю внаслідок війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

I групи – 3 685 гривень;

II групи – 3 265 гривень;

III групи – 2 845 гривень;

2) учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися в зазначених місцях примусового тримання їхніх батьків, – 1 265 гривень;

3) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 685 гривень;

4) членам сімей загиблих і дружинам (чоловікам) померлих осіб з інвалідністю внаслідок війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни та жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя особами з інвалідністю внаслідок загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 630 гривень;

5) учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 525 гривень.

Фото: Рixabay

0    1169     28.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!