Новини

на попередню сторiнку

Територію Кіровоградської області об'єднають у три великі райони

Територію Кіровоградської області об'єднають у три великі райони

На базі Кіровоградської області планують створити три великі райони: Олександрійський, Кропивницький та Західний. Управління реорганізують за французькою моделлю.

Таку інформацію під час прес-конференції 26 березня озвучив Директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Яременко, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

За його словами, остаточним результатом реформи адміністративно-територіального устрою буде створення нових районів у межах області. Передбачається створення трьох таких районів, які сформують субрегіональний рівень. Вони отримають нові функції. Райони, наприклад, представлятимуть інтереси держави в екології, надаватимуть спеціалізовані висококваліфіковані медичні послуги. Як пояснив Олег Яременко, є питання, які краще вирішувати не на рівні області, а в адміністративно-територіальних одиницях меншого масштабу.

Він наголосив, що таке реформування стане можливим тоді, коли більша частина області буде охоплена об'єднаними територіальними громадами, і потрібно буде реформувати районні держадміністрації. Імовірно, процес може відбутися в 2019 році.

Загалом, система адміністративно-територіального поділу буде нагадувати французьку модель, де є регіон, департамент і комуна.

Фото: Анна Лобода / Вікіпедія

0    3748     27.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!