Новини

на попередню сторiнку

Три школи в Новій Празі отримали сучасні комп'ютери (Фото)

Три школи в Новій Празі отримали сучасні комп'ютери (Фото)

Три новопразькі навчальні заклади - НВО, школа І-ІІ ступенів та НВК - отримали по шість комплектів комп’ютерної техніки. Їх придбали на тендері за кошти бюджету Олександрійського району.

Про це повідомила прес-служба Олександрійської райдержадміністрації сьогодні, 26 березня.

Свій робочий візит на територію Новопразької селищної ради голова Олександрійської РДА розпочав із навчально-виховного об'єднання. Тут ще тривають роботи з модернізації закладу та забезпечення його енергоефективності. Торік тут оновили систему опалення, перекрили дах. Наразі ж плануються роботи з перепланування будівлі під школу і садочок.

Як відзначається, у навчально-виховному комплексі нові комп'ютери поки що стоятимуть в коробках - їх встановлять після того, як проведуть швидкісний Інтернет. Водночас, Новопразька школа І-ІІ ступенів з радістю прийняла шість комплектів для комп’ютерного класу. Учні також висловили сподівання, що в їхню школу незабаром прийде швидкісний Інтернет, зазначає прес-служба Олександрійської РДА.

Тендер на придбання комп’ютерної техніки для шкіл Олександрійського району проходив у кілька етапів. Його виграла київська фірма, яка вже виконує узяті на себе зобов’язання. Очікується, що на загальну суму 1560 тисяч гривень школи Олександрійського району отримають 144 комп’ютери.Фото: Олександрійська РДА

0    1007     26.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!