Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії віддають в оренду землі розміром у два Ватикани дружині депутата

В Олександрії віддають в оренду землі розміром у два Ватикани дружині депутата

Олександрійська міська рада може віддати в оренду три ділянки землі загальною площею 87 гектарів Анні Шевченко - дружині нинішнього депутата Олександрійської селищної ради Сергія Шевченка. Це площа двох таких держав як Ватикан або майже таким розміром, як Монако.

Відповідний проект рішення опублікували на сайті Олександрійської міськради 21 березня.

Три земельні ділянки площею 16, 31 та 40 гектарів, що знаходяться суміжно з провулком Поліграфістів біля траси "Вербова лоза", планують віддати в оренду на 49 років для "ведення городництва". Під "городництвом" зазвичай розуміють вирощування овочевих культур. Відповідно до законодавства, на таких ділянках, наприклад, заборонено висаджувати багаторічні плодові рослини та зводити капітальні споруди. Проект рішення міськради не розкриває детальні умови оренди майже 90 гектарів комунальної землі.

Електронна декларація Сергія Шевченка говорить, що він має спільне господарство з Анною Шевченко, як з дружиною, зокрема на неї записано дві квартири у Києві.

Сім'я Шевченків мала спільні бізнес-інтереси із Валерієм Проквасом, рідним братом екс-першого заступника мера Олександрії. За інформацією аналітичної системи YouControl, Сергій Шевченко був одним із засновників ТОВ "Агрофірма "Димпро". Серед засновників фірми вказаний також Валерій Миколайович Проквас та донька Віталія Прокваса - Аліна Проквас. Зараз Віталій Проквас очолює місцевий осередок партії "За життя", що є одним із позивачів по справі щодо Олександрійської районної виборчої комісії.

 

Скріншот аналітичної системи YouControl

Фото умовне: Рixabay

0    2232     23.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!