Новини

на попередню сторiнку

У 2018 році продовжать ремонт автошляхів через Олександрію (Карта)

У 2018 році продовжать ремонт автошляхів через Олександрію (Карта)

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 21 березня затвердив Державну цільову економічну програму розвитку автомобільних доріг загального користування державного значення на 2018-2022 роки. Загалом у плані робіт близько десяти автошляхів, із них три дороги проходять через Олександрію.

Про це повідомляють "Олександрійські новини" із посиланням на матеріали Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Протягом п'яти років ремонти проводитимуть за маршрутним принципом, зокрема на трасі М-04 Знам'янка - Луганськ - Ізварине та Н-14 Олександрія - Кропивницький - Миколаїв. Вже цього року Кабмін обіцяє продовжити ремонт дороги М-22 Полтава - Олександрія.  

На території Кіровоградської області "Автодор" планує також відремонтувати автошляхи М-12 Стрий - Тернопіль - Кіровоград - Знам’янка, ділянку від Кропивницького до Миколаєва та трасі Н-14 Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв.

 

Інфографіка: Департамент інформації та комунікацій

Цього року Уряд планує спрямувати "рекордні" 45,7 млрд грн на ремонт і будівництво доріг України, які обіцяють здійснювати за новими стандартами якості. Загалом програма до 2033 року передбачає обсяг фінансування близько 298 млрд грн за рахунок різних джерел фінансування.   

Із повним переліком автошляхів, які планують відремонтувати за наступні п'ять років можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, у 2017 році на Олександрійщині відремонтували ділянки доріг в Новій Празі, на трасі Полтава-Олександрія, а також міст по дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

Фото: прес-служба обласної Служби автомобільних доріг

0    1654     22.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!