Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські школярі стали чемпіонами області з інтелектуальної гри "Ерудит-квартет"

Олександрійські школярі стали чемпіонами області з інтелектуальної гри

Вихованці Олександрійської гімназії ім. Т.Г. Шевченка стали чемпіонами Кіровоградської області з інтелектуальної гри "Ерудит-квартет".

Змагання, які відбулися 11 березня, були напруженими. Олександрійській команді "Олімп", до складу якої входять Максим Лукашенко, Тетяна Чорна, Анастасія Ставенко і Софія Мірошнікова, доводилося боротися за кожний бал, розповідають представники команди.

До перемоги команда ішла 5 років, адже заняття у клубі "Атлант" гімназисти почали, коли навчалися у 5-му класі.

Це не перша перемога команди на змаганнях з інтелектуальних ігор у цьому сезоні. Команда "Олімп" уже стала бронзовим призером Кубку області та срібним призером Олімпійського кубку області зі "Що? Де? Коли?", а капітан команди Лукашенко Максим має звання віце-чемпіона області зі "Своєї гри".

Сезон ще не завершено, і команда сподівається на нові перемоги. Тренує юних знавців учитель зарубіжної літератури і керівник міського інтелектуального клубу "Атлант" Л.В. Ціпов’яз.

Довідково: "Ерудит-Квартет" - інтелектуальна гра-вікторина, заснована на спортивному варіанті "Своєї Гри". Кожна команда складається із чотирьох гравців.

0    926     13.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!