Новини

на попередню сторiнку

Мерія Олександрії хоче, щоб приватні поховальні служби взаємодіяли з комунальним "Ритуалом"

Мерія Олександрії хоче, щоб приватні поховальні служби взаємодіяли з комунальним

На чергове засідання виконавчого комітету міськради планують винести проект рішення про створення ритуальної служби на базі КП "Ритуал".

Таку ініціативу було озвучено сьогодні, 13 березня, під час робочої наради між міським головою, керівництвом ЖКГ, КП "Ритуал" і місцевими підприємцями, передає прес-служба Олександрійської міськради.

Як відзначається, приватні ритуальні служби в Олександрії мають взаємодіяти з КП "Ритуал". "Даним рішенням, відповідно до рекомендацій антимонопольного комітету, буде затверджено положення, у рамках якого свої послуги підприємці надаватимуть при чіткій взаємодії з комунальним підприємством", - сказано в повідомленні.

В Олександрії працюють три приватні підприємці, що надають ритуальні послуги: Власенко, Балабанова та Мутаф. На думку Степана Цапюка, приватні служби працюють "хаотично, без погодження з КП "Ритуал", а на їхню роботу є скарги.

Нагадаємо, тендер на поховання одиноких олександрійців та обслуговування міських кладовищ у 2018 році виграло олександрійське КП "Ритуал".  

Фото умовне: verge.zp.ua

0    1037     13.03.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!